Hotel LEO - Świeradów Zdrój
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Świeradów Zdrój. Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 51868
gościem
na naszej stronie


OFERTA

Hotel położony jest w cichej, romantycznej dolinie, w Górach Izerskich. Swojska atmosfera w obiekcie gwarantuje naszym miłym gościom relaks, dobre samopoczucie i wypoczynek. W ofercie posiadamy pokoje i apartamenty z łazienkami, WC, TV-Sat i telefonem. Na terenie hotelu znajduje się restauracja z barem. Nasi goście mają do dyspozycji również oranżerie, w której gwarantujemy pełny komfort, relaks i wypoczynek. Hotelowa kuchnia oferuje smaczne i urozmaicone domowe dania. Polecamy również potrawy z grilla.
Główne atrakcje, które możemy Państwu zaoferować przede wszystkim to: sauna, whirpool oraz basen kryty. Zapraszamy Państwa na pobyty lecznicze w Hotelu Leo - na miejscu: inhalacje, suche i wodne masaże, badania lekarza uzdrowiskowego, jak również wiele innych ofert związanych z kuracją.

Zabiegi stosowane w hotelu:
- kąpiele mineralne
- kąpiele błotne
- okłady torfowe
- okłady parafinowe
- masaże podwodne
- suche masaże
- płukania mineralne
- inhalacje radonowe
- inhalacje jodowo-bromowe
- elektrodynamika
- diadynamika
- lampy kwarcowe
- jonoforeza
Świeradów Zdrój - Hotel LEO Świeradów Zdrój - Hotel LEO Świeradów Zdrój - Hotel LEO


W POBLIU
Interesują się Państwo kulturą, ciągnie Państwa do natury lub lubicie aktywny wypoczynek - to Hotel Leo jest najlepszym punktem wypadowym - Szklarska Poręba (wodospady, muzeum), Karpacz (Wang, Śnieżka), Jelenia Góra (Starówka), Leśna (Zamek Czocha), kompleks basenów BABYLON w Libercu i inne. Nasza Recepcja wpółpracując z lokalnymi biurami podróży pomoże Państwu w zorganizowaniu wolnego czasu, a hotelowe busy zawiozą na wycieczkę. 

Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj |